Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

XXIV. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi

Değerli Meslektaşlarım

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokrinoloji Bilim Dalı olarak, Ulusal Çocuk Endokrinoloji ve Diyabet Derneği ile birlikte, 15-19 Nisan 2020 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan XXIV. Ulusal Pediatrik Endokrinoloji ve Diyabet Kongresi’ne ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz. 

Kongremizde çocuk endokrinolojiye yeni adım atmış uzmanlarımız, diyabet ekibimiz, bu dala emek vermiş kıdemli endokrinologlarımızla birlikte temel konularımızı yeni gelişmeler ile harmanlayarak verimli bir 4 gün geçirmeyi amaçlıyoruz. Bu süre içinde XIX. Diyabet Ekibi Kursu, VI. Pediatrik Endokrinolojiye Giriş Kursu ve II. Genetik Kursu’na yer vereceğiz. Ayrıca kırılgan kemik hastalıkları ve cinsel gelişim sorunlarında uzman uluslararası bilim insanlarının deneyimlerinden yararlanma fırsatı bulacağız. Pediatrik endokrinolojinin sık görülen ve nadir hastalıklarında yeni tedavileri tartışacağız. 

Sizlerin katılımı ve bilimsel çalışmalarınız toplantımızın değerini ve verimini yükseltecek, yeni çalışmalar için ilham kaynağı olacaktır. 15-19 Nisan 2020’de Antalya’da buluşmak dileği ile... 

Saygılarımla, 

Prof. Dr Nurgün Kandemir 
Kongre Başkanı

 

  • Web Adresi: upek2020.org