Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

42.Pediatri Günleri | 21.Pediatri Hemşireliği Günleri

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 5 – 8 Nisan 2020 tarihleri arasında Hilton İstanbul Maslak'da yapılacak olan 42. Pediatri Günleri ve 21. Pediatri Hemşireliği günlerine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

1972 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Çapa Kampüsündeki kendi binasında hizmet vermeye başlayan Anabilim Dalımızın akademik misyon hedefleri doğrultusunda ilki 1978 yılında değerli hocalarımızın gayretleri ile gerçekleştirilen Pediatri Günleri neredeyse yarım asırdır devam ediyor. Gurur kaynağımız Pediatri Günleri'nin bugünlere gelmesinde bizleri katılımları ile destekleyen tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Önümüzdeki sene, toplantı programlarımızda öncelikle sık karşılaştığımız sorunlarda güncellenmeyi hedefliyoruz. Toplantının ilk günü yine kurslarımız olacak. Dört ayrı kurs planlıyoruz. Program henüz hazırlanma aşamasında olduğu için önerilerinizi bize mail ile ulaştırabilirsiniz.

Toplantıların yanısıra sözlü bildiriler ve poster sunumları da olacak. Özellikle genç meslektaşlarımızın desteklerinizi bekliyoruz.

Toplantılarımızın son gününde bizimle beraber gece gündüz koşturan ekibimizin temel taşları hemşirelerimizde aramızda olacak.

5 – 8 Nisan 2020, 42. Pediatri Günlerinde bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak ve anılarımızı tazelemek için sizleri bekliyoruz. Katılımınız ailemize yeni katılan meslektaşlarımızı da motive edecek ve toplantılarımızı geleceğe taşıyacaktır.

Saygılarımla,

 

 

Prof. Dr. Kemal NİŞLİ 
Kongre Genel Sekreteri
Prof. Dr. Aygün DİNDAR 
Kongre Başkanı

 

  • Web Adresi: pediatrigunleri2020.org