Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumu - I

Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Behçet Hastalığı Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından düzenlenen I. Cerrahpaşa Behçet Hastalığı Sempozyumuna sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Toplantı 21-22 Şubat 2020 tarihlerinde İstanbul’da Fairmont Quasar otelde gerçekleşecektir.

Cerrahpaşa Behçet Hastalığı sempozyumunun içeriğini, hastalığın tanı ve tedavisinde güncellemelerin yanı sıra, bu alanda yapılan çalışmaları bir araya getirme fırsatı bulabileceğimiz ve daha da önemlisi genç araştırmacıların ilgisini çekebileceğimiz bir fırsata dönüştürebilme amacına uygun düzenlemeye çalıştık.

Yine ülkemizde ilk kez Behçet hastalarını davet ettiğimiz bir oturumu toplantıya ekledik. Hastalar ile bilimsel toplantı ortamında bir araya gelmenin bizlere ve hastalara karşılıklı farklı katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Hasta toplantısının ayrıntılarını ve katılım koşullarını sempozyum programında bulabilirsiniz.

Umarız siz değerli meslektaşlarımızın katılımı ile Behçet hastalığında sürdürülebilir bir İstanbul buluşmasının ilk adımını atabiliriz.

Değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

Melike Melikoğlu

  • Web Adresi: cerrahpasabehcet.org