Hangi kongreyi aramıştınız?

Aradığınız kongrenin hangi tarihler arasında, nerede düzenlendiğini ve kongre hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz!

2. Health Technologies Leaders Summit

Geçtiğimiz yıl, 27 Mart 2018’de Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da MarlinPlus Sağlık ve Teknoloji tarafından düzenlenen Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi’nin ikincisi için, 10 Mart 2020 tarihinde liderler yine İstanbul’da buluşuyor.

Sağlık, sağlık sigortacılığı, medikal, bilişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinin öncü şirketleri; inovasyon, yenilikçi düşünce anlayışı, geleceğin teknolojileri, dijital dönüşüm vizyonundaki yaşanan gelişmeleri paylaşmak üzere ikinci kez bir araya geliyor.

2.YILA ÖZEL KONULARIMIZ

Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi’nin bu yılki ana konusu “Mobil Sağlık Teknolojileri / Diyabet". Bu alanda geliştirilen teknolojiler, medikal ölçüm cihazları ile entegre çalışan sistemler, veri aktarım cihazları ve teknolojileri, kişisel verilerin korunması ve bilgi güvenliği, IoT platform yazılımları ve sağlıktaki yeri, gelecek sağlık teknolojileri ve inovasyon konularına yer vereceğiz.

Sektörlerin kamu ve özel olmak üzere tüm paydaşlarının bir araya geleceği oturumlarda birlikte ortak çözüm alternatifleri ve gelecek vizyonu, yenilikçi girişimler ve varolan sistemler hakkında en son teknolojileri konuşacağız.

TÜM SEKTÖRLER BİRLİKTE HAREKET EDİYOR

Sağlık sektöründe teknolojiye olan yatırımların, ilgi ve heyecanın her geçen gün arttığını ve bu vesileyle sağlık, sağlık sigortacılığı, medikal, bilişim, telekomünikasyon ve teknoloji sektörlerinin birlikte hareket ettikleri ve güçlerini birleştirdiklerini görmekten dolayı mutluyuz.

10 Mart 2020 tarihinde Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleştireceğimiz 2.Sağlık Teknolojileri Liderler Zirvesi’inde sağlık ve sağlıkta teknoloji liderlerinin deneyimlerini paylaşacakları, gelecek vizyonlarını aktaracakları, bilimsel ve teknolojik olarak zenginleştirilmiş içeriklerin yer aldığı etkinliğimizde sizleri de aramızda görmek arzusuyla, sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu Adına
Göksenin AYDIN

MarlinPlus Sağlık ve Teknoloji
Kurucu Başkan

  • Web Adresi: htlsplus.com